Ateliér CUBESPACE byl založen v roce 2007 na základě rozhodnutí realizovat společný nápad, jež vznikl zhruba rok předtím při setkání architekta Ondřeje Fuchse a Martina Kokty. Z kombinace vzájemného know-how vznikla idea založení produkce vlastního modulárního systému s ocelovou nosnou rámovou konstrukcí, vyráběného s vysokou kvalitou architektonické formy a ve vysoké výrobní preciznosti. 
 
 
Hned v zakladatelském roce 2007 začala projekce prvních projektů modulárních staveb. V roce 2008 byl postaven první vzorový modul, který byl střídavě umístěn na několika místech po ČR a který tak sloužil propagaci myšlenky modulární architektury a jejích možností. V roce 2009 pak došlo k postavení prvních staveb společnosti v odštěpném závodě CUBESPACE. Od té doby má společnost za sebou řadu projektů a realizací školských a sportovních staveb, administrativních objektů, rodinných domů i například technologických modulů. Tyto stavby realizujeme ve třech výrobních závodech.
 
 
Členové teamu jdou v procesu se zákazníkem „od začátku do konce“, během všech stupňů stavební dokumentace a následné výstavby. Při návrhu tvarového řešení domu v počátečním průběhu studie dochází k neustálé pozitivní konfrontaci se zákazníkem, jejímž výsledkem je ideálně soulad představ architekta a klienta. 
 
 
Během prvních let po založení ateliéru docházelo k užší profesní specializaci každého z členů teamu – každý je tak schopen vést vlastní projekt, a zároveň se však více soustředí na další „svou“ specializaci, např. parametrickou architekturu, design interiérů, stavební fyziku a energetické charakteristiky budov, či na koordinaci inženýrů zpracovávajících profesní části dokumentace, atd. Dochází tak k neustálé spolupráci a vzájemné koordinaci všech členů teamu.
 
MÉDIA
OCENĚNÍ
PARTNEŘI
VÝZNAMNÍ KLIENTI
CUBESPACE s.r.o.
atelier: Švábky 52/2, 180 00 Praha 8
office:        +420 733 353 718
projekce:   +420 730 151 499
Email:         info@cubespace.eu
Web:          www.cubespace.eu
sídlo společnosti: Nad Šetelkou 481, 180 00 Praha 8
IČO: 27886794
Společnost je vedená u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 124249